Sorry, we're doing some work on the site

Bulldozer at Work

Thank you for being patient. We are doing some work on the site and will be back shortly.

Servis

slider-car-serwisHedefimiz; Aracın, orijinalliğini bozmadan, daha az parça değiştirerek hızlı ve kaliteli onarım sürecini yönetmektir.

Doğru Tespit

Hasarlı aracın onarılması için öncelikle hasarın oluş şekli ve aracın hasardan etkilenmiş bölgeleri incelenerek tam ve eksiksiz parça ve işçilik tespiti yapılır.

Nasıl Yapıyoruz?

Hasarlı parça yenisi ile değiştirilecekse montajın yapıldığı alan düzeltilerek, yeni parça prova edilip ayarlanır. Parça onarılacaksa en doğru onarım tekniği seçilerek işlem tamamlanır.

Süreci Yönetme

Kaporta işlemi sırasında veya sonrasında araç üzerinde diğer birimlerinde çalışması gerekiyorsa (Cam, mekanik, elektrik, teknisyeni v.b.) hangi aşamada, aracın hangi bölgesine müdahale edileceği senkronize edilir. Doğru zamanda doğru sıralama ile süreç yönetilir.

Geleceği Düşünüyoruz

araba_tamirAraç üzerinde yapılan kesme, kaynak, delme… v.b. işlemler aracın gelecek yıllarda ki performansını ve görünüşünü etkilemeyecek şekilde yapılır.

Neden Bazı Parçaları Değiştir miyoruz?

Gereksiz değiştirilen her parça kaybettiğimiz döviz ve zaman demektir. Her geçen gün gelişen ve son derece güvenilir olan tamir tekniklerini kullanarak, gereksiz parça değişiminin önüne geçiyoruz.

Sizi Düşünüyoruz

Biliyoruz ki büyüyen fatura tutarları aracınızın siciline kaydediliyor ve ileride ikinci el değerlendirmede, poliçe yenilemenizde veya satın aldığınız yeni araca sigorta yaptırırken karşınıza çıkıyor. Neden daha fazla ödeyesiniz ki?